Piętnasty rok online |  Największa liga typerów! |  Typuj mecze za darmo!  | Wygrywaj naprawdę! |  Przyznaliśmy już 12 033 nagród za 566 766 pln!
liga typerow
Poradnik gracza
Informacje o serwisie

Dziękujemy, że odwiedziłeś nasz serwis

Typuj.org to działający od 11 lat, w pełni darmowy konkurs polegający na przewidywaniu wyników sportowych. Może wziąć w nim udział każdy, a zasady są na tyle proste, że opanujesz je w 10 minut.

Konkurs pozwala rywalizować z innymi graczami, jak również walczyć o cenne nagrody. Rywalizować można w 6 oddzielnych kategoriach (ligach) w których co tydzień można zdobyć wartościowe przedmioty ufundowane przez naszych partnerów.

Od 10 lat pozwalamy Ci przeżyć wielkie emocje – zupełnie inaczej ogląda się mecz, wiedząc, że jeśli padnie jeszcze jedna bramka to wygrasz u nas konkursie 100 pln. Inaczej śledzi się wyniki w poszczególnych ligach, mając świadomość, że od każdego z nich osobno zależy czy osiągniesz sukces, pokonasz znajomych i wygrasz wymarzone nagrody! To się dopiero nazywają emocje sportowe!

Osobny akapit należy się podkreśleniu roli naszych partnerów, bo to oni stanowią o sukcesie całego przedsięwzięcia. Dzięki setkom godzin negocjacji udało się nam przekonać kilka renomowanych firm, iż warto za sponsorować graczom nagrody w zamian za reklamę i informacje o ofertach czy produktach.

I udało się! W związku, iż strona jest szalenie popularna z tygodnia na tydzień udaje się nam negocjować lepsze stawki - stąd też tak astronomiczne pula konkursowa!

W ten sposób wszyscy są zadowoleni. Gracze mają nagrody, sponsorzy – reklamę, a my twórcy – satysfakcję, że tworzymy coś co pozwala przeżyć emocje innym. I nam oczywiście również, bowiem sami jesteśmy również od lat zapalonymi miłośnikami zakładów sportowych.

Serwis Typuj.org pełni jeszcze jedną rolę – pomaga w przewidywaniu wyników sportowych osobom grających za prawdziwe pieniądze u bukmacherów. Bo dla niektórych, konkursy sportowe to nie tylko zabawa, ale zawód i sposób na życie. Na zakładach sportowych można zarobić fortunę, pod warunkiem, że się zna na sporcie. Bo równie łatwo tę fortunę można na nich stracić.

I tu przychodzimy z pomocą my – w dziale "analizy meczy" można znaleźć statystyczne prawdopodobieństwa jaki padnie rezultat meczu. Z kolei na naszym forum – można wymienić opinie o danym spotkaniu z innymi graczami. Dzięki tym informacjom, o wiele łatwiej jest wskazać która drużyna wygra i tym samym pozwoli zarobić nieco gotówki.

Życzymy Ci więc powodzenia, zarówno w naszym darmowym konkursie jak ewentualnej próbie zarobienia fortuny u bukmacherów. Będzie nam niezmiernie miło, gdy już ustawisz się na całe życie i przypomnisz sobie, że choć trochę Ci w tym pomogliśmy. Oczywiście wszystkie prezenty w postaci nowych Porsche z chęcią przyjmiemy :).

życzymy przyjemnego korzystania z serwisu, wielu wygranych i przede wszystkim - wielkich emocji sportowych!

Administratorzy Typuj.org

Właścicielem serwisu jest firma:

Silvan Int Coorp, Majuro, Marshal Islands.
Adres korespondencyjny: Suite 12618 2nd Floor 145-157 St John Street, EC1V 4PY London.