Piętnasty rok online |  Największa liga typerów! |  Typuj mecze za darmo!  | Wygrywaj naprawdę! |  Przyznaliśmy już 12 033 nagród za 566 766 pln!
liga typerow
typuj

Program partnerski i nagrody gwarantowane dla użytkowników

Podoba ci się nasz konkurs? Więc może warto zaprosić do niego swoich znajomych i bawić się razem! Cotygodniowa rywalizacja ze znajomymi będzie przecież niezwykle emocjonująca.

To jednak nie koniec! W podziękowaniu za pomoc w promowaniu naszego konkursu przygotowaliśmy dla Ciebie nagrody gwarantowane. Żadnego losowania - zapraszasz - zarabiasz!

Po zalogowaniu się do konkursu otrzymasz swój własny link partnerski. Jeśli podasz go swojemu znajomemu przez gadu-gadu (lub np. umieścisz na swojej stronie) i ktoś w niego kliknie i się zarejestruje, zostanie on "dopisany" na Twoje konto. Zyskasz w ten sposób osobę poleconą i otrzymasz nagrodę.

Natychmiast gdy ktoś zarejestruje się z Twojego linku, zaobserwujesz zwiększenie licznika "Poleconych graczy". To znak, że twoja reklama zadziałała i jesteś na dobrej drodze do zdobycia nagród. Jednak by je otrzymać, zarejestrowana osoba musi być aktywna w naszym konkursie, czyli musi poprawnie wytypować choć kilka prostych meczy. W ten sposób mamy pewność, iż polecona przez Ciebie osoba rzeczywiście jest zainteresowana konkursem, a nie zarejestrowała się w nim przez przypadek.

Gdy tylko polecony przez Ciebie użytkownik wytypuje kilka meczy poprawnie - zostanie on Tobie policzony jako "aktywny polecony" (zaobserwujesz wzrost licznika) i możesz już myśleć o nagrodach!

typuj

Ile zarobisz ?

Dla osób które aktywnie będą promować konkurs mamy nagrody gwarantowane. Nie będzie, żadnego losowania, każda zaproszona osoba to bon gotówkowy u bukmachera!

1 osoba = 10 pln

Za każdego aktywnego użytkownika jakiego polecisz otrzymasz 10 pln na konto u bukmachera. Przykładowo

1. Polecisz 10 osób - otrzymasz bon 100 pln2 Polecisz 100 osób - otrzymasz bon 1000 pln

etc.

Jak realizowane są wypłaty?

Wypłatę możesz już otrzymać za 10 użytkowników (czyli minimum 100 pln). Gdy tę liczbę przekroczysz - wystarczy do nas napisać i poprosić o wypłatę bonusa. W ciągu 7 dni roboczych zostanie Ci ona przekazana na konto jednego z bukmacherów konkurs sponsorujących.

Czy są jakieś ograniczenia?

Nie ma, możesz polecić konkurs dowolnej liczbie znajomych. Akcja trwa bezterminowo, ze 100% gwarancjami do końca sezonu.Zainteresowany?

Zaloguj się , kliknij link "Program Partnerski" i dowiedz się jak skutecznie promować nasz konkurs!